دزدگیر اماکن آگاه مدل S101

دزدگیر سیم کارتی آگاه

دزدگیرهای سیم کارتی آگاه یکی از جدیدترین و به روز ترین سیستم های امنیتی ضد سرقت است. مردم از این سیستم در منازل، دفاتر کار ،مغازه ،باغ ، انباری و ویلا به طور گسترده استفاده می کنند. از طرفی قابلیت نصب سیم کارت و امکان برقراری تماس تلفنی با صاحب کار بدون نیاز به سیم تلفن ثابت شهری نیز وجود دارد.

چرا که سارقان معمولا با آگاهی از نحوه کار سیستم های قدیمی و بدون سیم کارت، ابتدا سیم تلفن را قطع کرده و سپس اقدام به سرقت خواهند کرد. حتی غیرفعال کردن این نوع سیستم های امنیتی برای سارقین راحت تر است. بنابراین دزدگیرهای سیم کارتی آگاه با قابلیت تماس با فرد بدون نیاز به تلفن ثابت طراحی و اجرا شده است. البته موضوعاتی مانند نحوه خط‌دهی سیم کارت و قدرت اتصال با شبکه مخابرات در عملکرد سیستم و نصب دزدگیر سیم کارتی بسیار مهم است.

منبع تغذیه دزدگیر سیم کارتی آگاه

معمولاً دزدگیرها با برق اماکن تغذیه می شوند. این موضوع خطر بالقوه‌ای برای نصب دزدگیر و راه اندازی انواع آن در اماکن به حساب می‌آید. بنابراین دزدگیری شاخص است که مدت زمان بیشتری شارژ نگه‌دارد. دزدگیر سیم کارتی آگاه بسیار کم مصرف است و با باطری قابل شارژ کار می‌کند و با یکبار شارژ می تواند تا شش ماه امنیت محیط شما را تأمین کند.

مزیت های دزدگیر سیم کارتی آگاه

یکی از مهمترین مزیت های دزدگیر هوشمند آگاه، مستقل بودن آن و عدم نیاز به دستگاه مرکزی می باشد. این ویژگی باعث ضرفه جویی و کاهش چشمگیر در هزینه های شما می شود.

این دستگاه داخل خود دارای سه سنسور هوشمند تشخیص باز و بسته شدن، تشخیص حرکت و حضور انسان در محیط، تشخیص ضربه و لرزش می باشد. همچنین امکان شنود صدای محیط نیز از طریق دزدگیر آگاه وجود دارد. دزدگیر هوشمند آگاه به سه روش، هشدارها را اعلام می کند. این دستگاه پس از عملکرد هر کدام از سنسورها، می تواند با شما تماس بگیرد (تماس به دو شماره) پیامک و نوتیفیکیشن ارسال کند و بدین ترتیب از طریق موبایل خود در هر کجای دنیا باشید از وضعیت و امنیت محیط آگاه می شوید.

دزدگیر سیم کارتی آگاه از طریق اپلیکیشن فارسی و اختصاصی خود، امکان مدیریت دستگاه و هشدارهای آن را در اختیار شما قرار می دهد. مزیت دیگر دزدگیر آگاه، عدم نیاز به نصاب است. نصب و راه اندازی این دستگاه در کمتر از چند دقیقه انجام می شود و نیاز به حضور نصاب را برطرف ساخته است. یکسال گارانتی و هفت روز ضمانت بازگشت کالا، خیال شما را برای خرید این محصول راحت کرده است.

 

دزدگیر اماکن آگاه مدل S101

تأمین امنیت و هوشمندسازی منازل با دزدگیر سیم کارتی آگاه

دزدگیرهای سیم کارتی آگاه بدون شک یکی از انواع تجهیزات مورد نیاز هوشمندسازی ویلا، منازل و آپارتمان‌ها می‌باشد. در مواقع خطر و سرقت با شکسته شدن یکی از پنجره ها یا باز شدن درب ها به صورت هوشمند با صاحب خانه تماس گرفته (به دو شماره) یا پیامک هشدار و نوتیفیکیشن ارسال می کند.

نوشته مرتبط

ارسال نظر