تامین امنیت منازل با دزدگیر سیمکارتی آگاه:

        اگر به دنبال یک سیستم امنیتی مناسب برای خانه یا محل کار و یا حریم شخصی خود هستید سیستم های هشدار (GSM) می توانند افزودنی عالی در تنظیم امنیت خانه شما باشند. GSM که مخفف Global System for Mobile است ، به این معنی که امنیت خانه شما به یک شبکه تلفن همراه GSM متصل می شود.با در نظر گرفتن این موضوع که امروزه معدود افرادی وجود دارند که از گوشی های هوشمند استفاده نمیکنند مبحث استفاده از سنسور های هوشمند  داغ تر و داغ تر میشود.با در نظر گرفتن تمامی جوانب میتوان اظهار کرد که زنگ هشدار GSM می تواند یک گزینه امنیتی بی سیم عالی برای خانه شما باشد ،دزدگیر سیم کارتی آگاه که مجهز به تکنولوژی GSM می باشد نقش مهمی در امنیت منازل ایفا خواهد کرد.بیایید با نگاهی دقیق و ریز بینانه این محصول را مورد بررسی قرار دهیم.

دزدگیر سیمکارتی آگاه

مزایای دزدگیر های سیمکارتی آگاه:

سیستم بیسیم:

اگر کسی در تلاش است در سیستم امنیتی خانه شما اختلالاتی ایجاد کند ، با روش های شناخته شده ای مانند : قطع کردن منبع تغذیه محل یا آسیب رساندن به خطوط تلفن که از شیوه های معمول سارقان برای دستبرد زدن اماکن است قادر به غیر فعال کردن سیستم هشدار خانه و یا محل کسب و کار شما خواهد بود. محصول دزدگیر سیم کارتی آگاه محصولی بی سیم است.بدان معنی که در هر نقطه ای که گوشی شما قدرت آنتن دهی داشته باشد پیام ها یا تماس های مورد نیاز به تلفن همراه شما قابل انجام است. سیستم های امنیتی خانه بی سیم می توانند در هر مکانی در اطراف خانه شما راه اندازی شوند ، زیرا به سیم کشی پیچیده ای که باید به دیوارهای ملک شما وارد شود محدود نمی شوند.

انعطاف پذیری دزدگیر های سیمکارتی آگاه:

 دزدگیر های سیم کارتی آگاه انعطاف پذیری بالایی در زمینه ی نصب کالا دارند و در صورت عدم رضایت از جا و مکان این دزدگیر ها میتوانید موقعیت مکانی آنها را به محل دلخواه خود تغییر دهید و همچنین این مسئله که این محصولات فضای بسیار کوچکی را اشغال میکنند نیز در این امر تاثیر بسزایی دارد . لازم به ذکر است که با وجود این سنسور ها، اسباب کشی و یا نقل مکان از محلی به محل دیگر، هزینه ای برای مصرف کننده به واسطه ی سیستم امنیتی ایجاد نمیشود . شما می توانید استراتژیک ترین مکان ها را در اطراف خانه خود برای نصب دزدگیر های سیم کارتی آگاه انتخاب کنید. 

چگونگی دریافت هشدار: از دزدگیر سیمکارتی آگاه:

سنسور های هوشمند سیمکارتی به چند روش سبب آگاهی شما از وضعیت حاکم بر منزل می شود که متناسب با نیاز مشتری عزیز این ویژگی ها میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند:

1.آژیر :

استفاده از آژیر یکی از روش های متداول برای افزایش امنیت محل است.با وارد شدن مهمان ناخوانده به خانه یا محل مورد نظر، آژیر بلندی به صدا در می آید که سبب آگاهی افراد منطقه از این اتفاق میشود من جمله : ساکنین منزل مورد نظر و همسایگان و از همه مهم تر نگهبانان. این امر ممکن است سارق را وادار به فرار کند قبل از اینکه موفق شود چیزی را به سرقت ببرد. آژیر و دزدگیر های سیمکارتی نگهبانان خوبی برای خانه و کاشانه ی شما خواهند بود! 

2.شبکه تلفن همراه :

مسئله مهمی که باعث میشود از بین تمامی سیستم های امنیتی ، دزدگیر سیمکارتی آگاه مورد نظر استفاده کنندگان باشد استفاده ی این سیستم از تلفن همراه که به ندرت آن ها را کنار میگذاریم است.شما میتوانید شماره تلفن همراه خود را در سیستم امنیتی خود ذخیره کنید و در صورت بروز مشکل امنیتی در خانه ، هشدارهایی از طریق پیامک و از طرف دزدگیر سیمکارتی دریافت خواهید کرد. در این صورت می توانید از هرکجا که هستید اقدام مورد نظر در قبال حادثه را اعمال کنید. علاوه بر تماس با تلفن همراه شما قابلیت های دیگری مانند: اطلاع رسانی توسط پیامک و نوتیفیکیشن است که به دلخواه میتوانید از تمام این ویژگی ها برای امنیت محل مورد نظر استفاده کنید.

 

در آخر استفاده از دزدگیر سیم کارتی آگاه به شدت توصیه میشود و به کار بردن این شیوه ی امنیتی قدرتمند نه تنها سبب چند برابر شدن امنیت محل خواهد شد بلکه باعث میشود که با اطمینان خاطر به فعالیت های دیگر بپردازیم و کار امنیت را به این دزدگیر های سیمکارتی آگاه و پیشرفته بسپاریم.

نوشته مرتبط