دزدگیر اماکن آگاه مدل S101

دزدگیر سیم کارتی آگاه چیست ؟

دزدگیر اماکن آگاه از جمله سیستم های اعلام سرقت سیم کارتی بوده که ویژگی های آن منحصر بفرد است. این دزدگیر سیم کارتی مجهز به سنسورهای تشخیص باز شدن درب، تشخیص حرکت و حضور انسان، تشخیص ضربه و لرزش است تا هرگونه عبور یا قصد ورود به حریم خصوصی مانند خانه، ادارات، فروشگاه ها، انبار، پارکینگ، ویلا، گاوصندوق و کشوهای خصوصی و… را تشخیص دهد. دزدگیر هوشمند آگاه از طریق تماس تلفنی با دو شماره، ارسال پیامک و یا ارسال نوتیفیکیشن روی موبایل، شما را مطلع میسازد.

اگر به دنبال دزدگیر با نصب آسان و با کیفیت هستید ، خیالتان راحت باشد چرا که دزدگیر بیسیم و سیم کارتی آگاه نیاز به دستکاری در سیم کشی خانه ندارد و با استفاده از جدیدترین تکنولوژی روز اروپا، امنیت منزل شما را تأمین می نماید. دزدگیر بیسیم اماکن آگاه به سرعت و درکمترین زمان شماره هایی که مشخص کرده اید، تماس می گیرد. دزدگیر اماکن آگاه امکان شنود صدای محیط را نیز فراهم کرده است. برای این منظور می توانید با سیم کارت داخل دستگاه تماس گرفته و صدای محیط را شنود کنید.

دزدگیر اماکن آگاه مدل S101

دزدگیرسیم کارتی اماکن آگاه دارای باتری قابل شارژ است و وابستگی به برق ندردد. مصرف این دستگاه بسیار بهینه و باتری آن دارای شارژ بلند مدت است که می تواند با یکبار شارژ، حتی تا 6 ماه کار کند.

نصب و راه اندازی دزدگیر آگاه نیاز به نصاب ندارد و نصب آن ساده و بی دردسر در کمتر از چند دقیقه توسط هر شخصی انجام می شود.

انواع سنسورها در دزدگیرهای اماکن آگاه

دزدگیر امکان آگاه مدل S101 ، داخل یک دستگاه دارای سه سنسور هوشمند تشخیص باز و بسته شدن درب، تشخیص حرکت و حضور انسان و سنسور تشخیص ضربه و لرزش می باشد.

   سنسورهای تشخیص حرکت و حضور انسان

این دستگاه قادر است با چشمی تشخیص حرکت، هرگونه حضور و حرکت انسان یا حیوان را در محدوده 5 متری خود تشخیص دهد. به محض تشخیص، گزارش آن را از طریق پیامک، تماس تلفنی و نوتیفیکیشن به مالک خود اعلام می نماید.

  سنسور تشخیص باز و بسته شدن در و پنجره دزدگیر اماکن آگاه

سنسور باز و بسته شدن در و پنجره آگاه به عنوان یک سنسور حفاظتی در محیط استفاده می شود. این سنسور می تواند باز و بسته شدن درب ها و پنجره ها را کنترل کند و وضعیت آن را به شما گزارش کند. این سنسور به گونه ایی عمل میکند که به محض باز شدن درب و پنجره از طریق تماس گرفتن با دو شماره ای که برای آن مشخص کردید، با ارسال پیامک و یا نوتیفیکیشن هشدار می دهد. سنسور آگاه به گونه ای طراحی شده که قابلیت نصب بر روی اکثر درب و پنجره های موجود در مکان‌های مختلف را دارد تا بتواند امنیت منازل و امکان را تأمین کند.

سنسور لرزش و ضربه دزدگیر اماکن آگاه

  سنسور تشخیص لرزش، با وارد شدن کوچکترین ضربه و یا لرزش عمل می کند و پس از تحریک از طریق پیامک و یا ارسال نوتیفیکیشن به شما هشدار می دهد.

طبق اطلاعات به دست آمده از مشتریانی که متاسفانه منزل آن ها به سرقت رفته است، اکثر سرقت ها در زمان بسیار کوتاه و از طریق شکستن قفل درب انجام شده اند. دزدگیر اماکن آگاه به ضربه و لرزش حساس بوده و با تشخیص لرزش وارد شده، شما را مطلع می سازد.

نوشته مرتبط