ردیاب هوشمند خودرو دیسکاور

امروزه بهترین روش برای جلوگیری از سرقت خودرو مجهز بودن آن به دزدگیر و ردیاب می باشد. مجهز بودن خودرو به دزدگیر به معنای این نیست که لزومی به نصب جی پی اس ماشین نداشته باشیم زیرا برخی از سارقان حتی با غیرفعال کردن دزدگیر سرقت ماشین را انجام می دهند و آنجاست که شما نمی توانید ماشین خود را پیدا کنید. ردیاب دیسکاور دارای قابلیت دزدگیر و هم موقعیت‌یابی و مکان‌یابی آنلاین خودرو می باشد.

مقایسه ردیاب دیسکاور با دزدگیرهای خودرو؟
 1. با نصب دزدگیر و وارد آمدن فشار و ضربه به ماشین، آژیر خودرو به صدا در می آید و چنانچه در محدوده خودرو باشید، از صدا یا آلارم آن می توانید متوجه سرقت خودرو شوید؛ در صورتی که با ردیاب خودروی دیسکاور، با کوچکترین حرکت و لرزش خودرو، در هر کجا که باشید دستگاه با شما تماس می گیرد و شما را مطلع می سازد.
 2. امکان غیرفعال کردن دزدگیر یا حتی سرقت ماشین هنگام به صدا در آمدن ماشین هست. اما نصب ردیاب خودروی دیسکاور کاملا مخفیانه انجام می شود و سارق، متوجه ردیابی خودرو و قابلیت دزدگیر آن نمی شود.
 3. با وجود مجهز بودن، در صورت سرقت ماشین، امکان پیدا کردن خودرو وجود ندارد اما اگر از ردیاب دیسکاور استفاده کنید، به محض حرکت و سرقت خودرو، مطلع می شوید. و با ردیابی آنلاین و لحظه به لحظه موقعیت و مسیر ماشین، از سرقت آن جلوگیری کنید.
 4. ردیاب خودروی دیسکاور دارای باتری داخلی با شارژ بلند مدت است و برخلاف دزدگیرها که وابسته به باتری خودرو هستند، ردیاب دیسکاور حتی با برق خودرو نیز فعالیت خود را انجام می دهد.
 5. ردیاب دیسکاور قابلیت شنود صدای داخل کابین را دارد و می توانید مکالمات سارقین را هم گوش کنید!
 ⮜ نحوه عملکرد دزدگیر و ردیاب خودرو

ردیاب خودروی دیسکاور هم مجهز به برخی حسگرهای فشار و تکان است و در صورت وارد شدن ضربه و تکان به خودرو سریعا با شما تماس گرفته و پیامک ارسال می کند اما به صورت کلی ردیاب دیسکاور یک سیستم است که موقعیت خودرو را با استفاده از ماهواره نشان می دهد. برای گرفتن اطلاعات از ماهواره یک سیمکارت داخل ردیاب کار گذاشته می شود.

 ویژگی ها و کاربردهای ردیاب خودروی دیسکاور
 • مجهز به دزدگیر و حسگر تشخیص لرزش با قابلیت تماس با مالک
 • ردیابی آنلاین خودرو
 • نمایش سرعت خودرو
 • نمایش مسیر خودرو
 • نمایش سوابق مسیرها به تفکیک تاریخ (نامحدود)
 • مجهز به دکمه SOS برای اعلام موقعیت اضطراری (تماس با مالک)
 • قابلیت شنود صدای داخل کابین

نوشته مرتبط