تشخیص دستگاه صحیح نیست. علت چیست؟

دستگاه باید درست در فاصله یک سانتی متری مگنت باشد و دستگاه و مگنت هم‌تراز باشند. عدم رعایت این موضوع سبب تشخیص نادرست دستگاه میشود.

چرا چراغ سبز دستگاه روشن میماند؟

چند مسئله می‌تواند باعث بروز این مشکل شود: کمبود شارژ باتری: باتری را تا زمان خاموش شدن چراغ قرمز به شارژ بزنید. بروز مشکل در ارتباط با سیم کارت: سیم کارت باید میکرو باشد، پین کد نداشته باشد، شامل شارژ ریالی باشد و اینترنت آزاد دستگاه باز باشد و یا دارای بسته اینترنتی باشد.

آیا مصرف اینترنت و باتری دستگاه زیاد است؟

سنسور هوشمند درب و پنجره آگاه بگونه ای طراحی شده که مصرف باتری و اینترنت سیم کارت، فوق کم مصرف است و با یکبار شارژ ، مدت زمان طولانی می توانید از آن استفاده کنید. البته میزان مصرف دستگاه بستگی به مدت زمان روشن بودن و استفاده از آن دارد.

اپلیکیشن سنسور هوشمند آگاه چه امکاناتی دارد؟

هشدار و اطلاع آنی باز و بسته شدن درب گزارش حضور و حرکت افراد در محیط اطلاع آنی از حرکت و جابجایی اشیاء مشاهده وضعیت باز یا بسته بودن درب گزارش ضربه، لرزش و جابجایی اجسام مشاهده وضعیت دمای محیط تاریخچه زمان های باز و بسته شدن درب شنود صدای محیط گزارش کمبود باتري دستگاه

دستگاه را چه زمانی و چگونه شارژ کنم؟

شما می توانید در اپلیکیشن آگاه، وضعیت باتری دستگاه را مشاهده کنید. همچنین در صورت کاهش باتری، هشدار ارسال می شود تا در اولین فرصت نسبت به شارژ دستگاه اقدام کنید. برای این کار از یک کابل میکرو یو اس اب (Micro USB) که برای شاژ موبایل هم بکار می رود، استفاده کنید. اگر دستگاه

سنسور هوشمند درب و پنجره را در کجا میتوانم استفاده کنم؟

این دستگاه برای تمامی محل هایی که قصد حفاظت و کنترل رفت و آمد آن ها را دارید، مناسب است؛ اعم از درب های ورودی، اتاق، پارکینگ و گاراژ، گاو صندوق، صندوق ماشین، درب‌های ورودی‌ها، کشوها، و … به راحتی قابل نصب است.

چگونه دستگاه را فعال و غیرفعال کنم؟

دکمه قرمز رنگی در کنار دستگاه تعبیه شده است. اگر یکبار آن را فشار دهید دستگاه فعال (روشن) و آماده ارسال هشدار می شود و اگر آن را چند ثانیه نگه دارید، دستگاه به حالت غیرفعال (خاموش) می رود. در حالت خاموش، دستگاه هیچگونه ارسال هشدار و مصرف باتری ندارد.

باز و بسته شدن درب و حضور انسان چگونه به من اطلاع داده می‌شود؟

این دستگاه می تواند از طریق پیامک و اپلیکیشن اختصاصی موبایل، هشدارهای لازم را ارسال کند. در اپلیکیشن آگاه، تنظیمات هشدارها قابل تغییر است.

سنسور هوشمند آگاه چگونه می‌تواند امنیت محیط و خانه را تامین کند؟

سنسور های هوشمند درب و پنجره شما را در لحظه وقوع سرقت آگاه می کنند. با نصب این دستگاه، باز و بسته شدن درب و پنجره ها را از طریق موبایل خود به صورت پیامک یا اپلیکیشن مطلع می شوید. سنسورهای این دستگاه همچنین قادر هستند حرکت و حضور انسان یا حیوان را اطلاع دهند.

مزیت سنسور هوشمند آگاه نسبت به دیگر سنسور ها چیست؟

این سنسور بدون نیاز به خرید دستگاه مرکزی، از طریق پیامک و اپلیکیشن هشدارهای لازم را ارسال می کند. سنسور تشخیص حضور انسان و حیوان، شنود صدای محیط، نصب آسان روی درب و پنجره ها بدون نیاز به نصاب و بدون تخریب و سیم کشی به صورت بی سیم، دارای باتری قابل شارژ و بدون