آیا با یک اپلیکیشن می توانم چند ردیاب را کنترل کنم؟

بله، با انتخاب آیکن تنظیمات، آخرین گزینه “افزودن” است. آن را لمس کنید تا بتوانید دستگاه جدیدی به اپلیکیشن خود اضافه کنید.

اگر بخواهم مالکیت دستگاه را به فرد دیگری واگذار کنم، چه کاری باید انجام دهم؟

با انتخاب آیکن تنظیمات، اولین گزینه “حذف دستگاه” است. آن را لمس کنید تا مالکیت دستگاه و همچنین سوابق مسیرهای آن پاکسازی شود.

نوع کاربری خودرو پایدار، ناپایدار، انسان و اشیاء در تنظیمات اپلیکیشن چه تفاوتی با هم دارند؟

زمانی که بخواهید دستگاه را برای کاربری های مختلف استفاده کنید، می توانید گزینه مربوطه را انتخاب کنید. بدین ترتیب تنظیمات پیش فرض برای آن به صورت خودکار اعمال می شود. تفاوت اصلی در این کاربری ها، بازه زمانی ارسال نقاط است. بعنوان مثال خودرو پایدار برای زمانی است که دستگاه داخل خودرو و به

چگونه از قابلیت دزدگیر ردیاب استفاده کنم؟

برای استفاده از این امکان، کافیست آیکن بلندگو را در پایین اپلیکیشن فعال کنید تا به محض تشخیص حرکت یا ضربه و لرزش، از طریق تماس به شما اطلاع دهد. برای غیرفعال کردن آن نیز همین آیکن را مجدداً لمس کنید.

چرا دستگاه من غیرفعال است؟

در صورتی که پیغام غیرفعال را در اپلیکیشن مشاهده کردید، به این معناست که دستگاه قادر به برقراری ارتباط با سرور نبوده است. این مشکل می تواند ناشی از قطع ارتباط سیم کارت با شبکه مخابراتی، شارژ سیم کارت، قطع شدن بسته یا اینترنت آزاد سیم کارت، تمام شدن باتری دستگاه باشد.

مصرف شارژ ریالی و باتری ردیاب خودرو دیسکاور چقدر است؟

میزان مصرف شارژ (ریالی و برقی) دستگاه به دو عامل بستگی دارد: میزان ساعات ارسال اطلاعات و فواصل زمانی اعلام نقاط (هر چه فاصله زمانی اعلام نقاط بیشتر باشد، دستگاه مصرف کمتری دارد که از چند ساعت تا چند ماه متفاوت است) میزان استفاده از قابلیت دزدگیر و شنود دستگاه

چراغ دستگاه به صورت ممتد روشن است. علت چیست؟

در این حالت سیم کارت برای دستگاه قابل شناسایی و استفاده نیست. برای حل این مشکل موارد ذیل را بررسی کنید: سیم کارت به حالت صحیح درون دستگاه قرار گرفته باشد. اینترنت سیم کارت قابل استفاده باشد. (دارای بسته فعال باشد در غیراین صورت، مصرف آزاد اینترنت فعال باشد. با گوشی موبایل، اینترنت سیم کارت

چه عواملی بر دقت ردیاب اثر می گذارد؟ علت اینکه بعضی موقعیت را نشان نمی دهد، چیست؟

آنچه توسط دستگاه GPS ارسال و دریافت می شود به عوامل مختلفی مانند محل قرارگیری ماهواره، انسداد سیگنال، شرایط جوی و طراحی دستگاه فرستنده بستگی دارد. شرایط آب و هوایی می‌تواند بر سیگنال‌های ارسال و دریافت جی پی اس تاثیر بگذارد. به‌طور مثال طوفان ممکن است باعث اختلال در عملکرد ردیاب‌ها شود، اما باران و

نحوه شارژ دستگاه چگونه است؟

کافیست کابل استاندارد micro USB به دستگاه متصل کرده و با یک منبع تغذیه مثل برق یا باتری خودرو، آن را شارژ کنید. هنگامی که شارژ دستگاه کامل شود، LED قرمز روی دستگاه خاموش می شود. توصیه می شود برای استفاده در خودرو، با یک مبدل مناسب آن را به منبع تغذیه پایدار متصل کنید.

آیا با قطع برق باتری خودرو و یا ایجاد اختلال و دستکاری برق خودرو، ردیاب خودرو از کار می‌افتد؟

خیر، ردیاب‌ دیسکاور دارای یک باتری داخلی است که پس از قطع برق خودرو، توسط باتری داخلی عمل ردیابی را انجام می‌دهد. (با توجه به فواصل زمانی اعلام نقاط چند ساعت تا چند ماه متفاوت است).